ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

سرفه چیست؟

به طور کلی، سرفه کاملا طبیعی است. سرفه می تواند به تمیز نگه داشتن گلوی شما از خلط و دیگر مواد محرک کمک کند. با این حال، سرفه مداوم نیز می تواند علامتی از یک تعداد شرایط باشد. به عنوان مثال، یک دوره کوتاه مدت سرفه که دو تا سه هفته طول می کشد و شروع سریع و کم شدن تدریجی دارد می تواند یک سرماخوردگی، آنفولانزا و یا عفونت سینوس باشد. حملات سرفه که زمان طولانی تر ( سه هفته یا بیشتر ) باشد ممکن است آلرژی یا یک بیماری زمینه ای دیگری را نشان دهد.

علت سرفه چیست؟

آلرژی و سرماخوردگی از علل سرفه است

سرفه می توانید یک سرماخوردگی، که توسط عفونت های ویروسی در مجاری تنفسی ایجاد می شود را نشان دهد دیگر علائم سرماخوردگی شامل احتقان بینی و یا آبریزش بینی است.

آلرژی علائم مشابهی دارند اما توسط مواد حساسیت زا که باعث تحریک سیستم ایمنی بدن می شود ایجاد می شود. هنگامی که با یک ماده آلرژی زا مانند گرده مواجه شوید سیستم ایمنی بدن مواد شیمیایی به نام هیستامین برای واکنش  با آن آزاد می نماید. اگر شما بلافاصله بعد از قرار گرفتن در یک محیط و یا فصل خاص سرفه داشتید شما ممکن است آلرژی داشته باشید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jennifer ورزش سريع ترين ، باهوش ترين ، قوي ترين Matt تور استانبول سیاهه های یک پدر ..:: وزنه سياسي ::.. لوازم يدکي لودر Angela اینرسی